Doğan Forklift Kiralama Ve Tamir

http://doganforklift.esenyurtport.com
Doğan Forklift Kiralama Ve Tamir
11
İkitelli Osb İsteks San. Sitesi C3 Blok No:20 İkitelliBaşakşehir,34100
+90(534) 372 67 18Hadımköyde forklift kiralama ve hadımköyde forklift satışı ile forklift piyasasındaki yerini alan doğan forklift, kısa zaman içerisinde hadımköyde forklift yedek parça satışı yanında yine hadımköyde forklift tamir ve bakım servisi hizmetlerini vermektedir. Hadımköyde forklift alım satımı hizmetini 2000 yılında başlayarak her türlü model ve markanın satış öncesi ve satış sonrası hizmetini günümüzde de sürdürmektedir. Türkiye forklift piyasasının henüz oluşmadığı dönemlerde forklift ile ilgili hizmet vermeye başlayan doğan forklift kurulduğu günden beri sürekli büyüyen ticaret hacmi ve artan hizmet çeşidi ile günümüzde istanbulun forklift pazarının en önemli oyuncularından biridir. Doğan forklift an itibariyle forklift ve istifleme sektörü ile ilgili her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. İçten yanmalı motorlar dizel, lpg ve benzin) ile çalışan 1-10 ton arası kapasiteye sahip motorlar forklift pazarının çoğunluğunu oluşturmaktadır. Gelişmekte olan sektörümüzde zaman geçtikçe, müşterinin ihtiyacını tam karşılayan daha spesifik ürünlerin satışıyla ürün çeşitliliği artmaktadır. Hadımköy ve civarında forklift pazarındaki tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek, müşterilerin ihtiyaçlarını giderip tam memnuniyet verecek şekilde yılların tecrübesiyle gelişen doğan forklift, herkese her bütçeye uygun istifleme çözümleriyle hizmet vermekte ayrıca foklift kiralama, forklift bakımı, onarımı ve yedek parça temini ile işlerinizin aksamadan devam etmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Firmamız ağır hasarlı yada bakım onarımında zaman alacak makinalarınızın işleriniz aksamasın diye çekici ile gelirken yerine işinizi görecek forklift verip kısa sürede arızalı yada hasarlı forkliftinizi tamir ederek sizlere teslim etmektedir. Hadımköyde forklift ve istifleme ürünleri ile ilgili yelpazemiz oldukça geniş olup verdiğimiz hizmetlerin bir kısmı şu şekildedir. İkinci el dizel, lpg ve akülü forklift, istifleme ürünleri satışı. İkinci el dizel, lpg ve akülü forklift, istifleme ürünleri alımı Sıfır dizel, lpg ve akülü forklift, istifleme ürünleri satışı Dizel, lpg ve akülü forklift, istifleme ürünleri yedek parçaları Dizel, lpg ve akülü forklift, istifleme ürünleri tamir, bakım ve servisi Dizel, lpg ve akülü forklift, istifleme ürünleri kısa ve uzun süreli kiralama Doğan forklift garantili ürünleri ile, ikitelli osb istek sanayi sitesi c3 blok no 20 ikitelli başakşehirde hizmet vermeye devam ediyor.
11752Ziyaretçi
 • Yetkili Ferhat EKİNCİ
 • Adres İkitelli Osb İsteks San. Sitesi C3 Blok No:20 İkitelli - Başakşehir
 • Telefon +90(534) 372 67 18
 • Fax +90(212) 485 85 60
 • Özel Sitesi http://www.doganforklift.com
 • Web Sitesihttp://doganforklift.esenyurtport.com
 • E-Postainfo@doganforklift.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

İkitelli organize sanai bölgesi isteks san. Sitesi.

İletişim Formu
Hadımköyde forklift kiralama ve hadımköyde forklift satışı ile forklift piyasasındaki yerini alan doğan forklift, kısa zaman içerisinde hadımköyde forklift yedek parça satışı yanında yine hadımköyde forklift tamir ve bakım servisi hizmetlerini vermektedir.
Hadımköyde forklift alım satımı hizmetini 2000 yılında başlayarak her türlü model ve markanın satış öncesi ve satış sonrası hizmetini günümüzde de sürdürmektedir.
Türkiye forklift piyasasının henüz oluşmadığı dönemlerde forklift ile ilgili hizmet vermeye başlayan doğan forklift kurulduğu günden beri sürekli büyüyen ticaret hacmi ve artan hizmet çeşidi ile günümüzde istanbulun forklift pazarının en önemli oyuncularından biridir.
Doğan forklift an itibariyle forklift ve istifleme sektörü ile ilgili her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. İçten yanmalı motorlar dizel, lpg ve benzin) ile çalışan 1-10 ton arası kapasiteye sahip motorlar forklift pazarının çoğunluğunu oluşturmaktadır.
Gelişmekte olan sektörümüzde zaman geçtikçe, müşterinin ihtiyacını tam karşılayan daha spesifik ürünlerin satışıyla ürün çeşitliliği artmaktadır.
Hadımköy ve civarında forklift pazarındaki tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek, müşterilerin ihtiyaçlarını giderip tam memnuniyet verecek şekilde yılların tecrübesiyle gelişen doğan forklift, herkese her bütçeye uygun istifleme çözümleriyle hizmet vermekte ayrıca foklift kiralama, forklift bakımı, onarımı ve yedek parça temini ile işlerinizin aksamadan devam etmesi için elimizden geleni yapmaktayız.
Firmamız ağır hasarlı yada bakım onarımında zaman alacak makinalarınızın işleriniz aksamasın diye çekici ile gelirken yerine işinizi görecek forklift verip kısa sürede arızalı yada hasarlı forkliftinizi tamir ederek sizlere teslim etmektedir.
Hadımköyde forklift ve istifleme ürünleri ile ilgili yelpazemiz oldukça geniş olup verdiğimiz hizmetlerin bir kısmı şu şekildedir.
İkinci el dizel, lpg ve akülü forklift, istifleme ürünleri satışı.
İkinci el dizel, lpg ve akülü forklift, istifleme ürünleri alımı
Sıfır dizel, lpg ve akülü forklift, istifleme ürünleri satışı
Dizel, lpg ve akülü forklift, istifleme ürünleri yedek parçaları
Dizel, lpg ve akülü forklift, istifleme ürünleri tamir, bakım ve servisi
Dizel, lpg ve akülü forklift, istifleme ürünleri kısa ve uzun süreli kiralama
Doğan forklift garantili ürünleri ile, ikitelli osb istek sanayi sitesi c3 blok no 20 ikitelli başakşehirde hizmet vermeye devam ediyor.
Firmanızı Ekleyin

Esenyurtport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 7 firma yer almaktadır.